SLUŽBY

VÝPŮJČNÍ SLUŽBY

Knihovna spolupracuje s Městskou knihovnou v Jihlavě a Krajskou knihovnou v Havlíčkově Brodě. Obě tyto knihovny nám poskytují knihy z výměnného fondu. I naši občané se zapojili a darovali své knihy, které jsme zařadili do našeho fondu. Prozatím máme okolo 900 knih k vypůjčení. Dále půjčujeme deskové hry, audioknihy, e-knihy.

E-KNIHY

Naše knihovna ve spolupráci s portálem www.palmknihy.cz nabízí svým čtenářům k vypůjčení přes 11000 e-knih. Navíc odkudkoliv a v rámci registračního poplatku. Neplatíte nic navíc. Z pohodlí domova si můžete jednoduše vypůjčit e-knihu přes on-line katalog knihovny, která se Vám obratem zobrazí v knihovničce aplikace eReading s viditelně označeným termínem vrácení.

PRODLOUŽENÁ VÝPŮJČNÍ DOBA

Knihy a deskové hry půjčujeme na 30 dnů. Pokud nejsou rezervované dalším čtenářem, je možné jejich výpůjčku prodloužit přes Vaše čtenářské konto, nebo zasláním e-mailu na adresu knihovna@smrcna.cz, nebo osobně v knihovně.

MEZIKNIHOVNÍ VÝPŮJČNÍ SLUŽBA

Pokud potřebujete knihu, kterou zrovna nemáme ve fondu, zajistíme Vám ji pomocí meziknihovní výpůjční služby v co nejkratším možném termínu.

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Pořádáme a organizujeme pro Vás spoustu volnočasových aktivit. Připravujeme akce pro všechny věkové kategorie. Podívat se můžete do záložky AKTUALITY, kde najdete reportáže z proběhlých akcí.

TISK, KOPÍROVÁNÍ

Přístup k internetu je samozřejmostí, mimoto také nabízíme tiskové a kopírovací služby, dále také balení knih. Jak jsou tyto služby zpoplatněni se dozvíte v CENÍKU.