Návštěva ministra pro místní rozvoj

06.06.2022

Obecní úřad Smrčná v pátek 27.5.2022 v odpoledních hodinách přivítal ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše s náměstkyní hejtmana Kraje Vysočina Hanu Hajnovou a zástupci kraje Vysočina.

Pan ministr v pátek navštívil Vysočinu a jsme rádi, že v návaznosti na ocenění v soutěži Vesnice roku 2022 navštívil i naši obec.

Tiskové zprávy:

https://www.kr-vysocina.cz/ministr-pro-mistni-rozvoj-ivan-bartos-na-vysocine/d-4113779/p1=1013

Jihlava, 28. května 2022, Foto: Kraj Vysočina - Místopředseda vlády pro digitalizaci, ministr pro místní rozvoj a předseda Pirátské strany Ivan Bartoš (Piráti) navštívil v pátek 27. května Vysočinu. Kromě návštěvy krajského úřadu a jihlavského magistrátu si Ivan Bartoš prohlédl výstavu Electric Vehicle Expo 2022, zavítal do obcí oceněných v rámci letošního ročníku soutěže Vesnice roku a v nové budově Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě vyslechl prezentaci zástupců Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně na téma implementace metody BIM, která může vést k digitalizaci stavebnictví.

Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš navštívil dále obec Smrčná, která je aktivní v rámci soutěže Vesnice roku, úspěšná v čerpání dotací na rozvoj obecní infrastruktury a vyniká aktivitami místní knihovny. V obci Lípa si ministr prohlédl místní moderní základní a mateřskou školu a neplánovaně navštívil zámek v Petrkově, kde dlouhodobě pobýval grafik a básník Bohuslav Reynek.

Knihovna Smrčná
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!